AT.JOBBER | Stillingsmarked

Faresin 6.26 Full Electric på Dyrskun 2026

Vil vise at den passer for landbrukskunder også

DYRSKU’N: Og hvor ellers bør man forsøke å vise at en teleskoplaster uansett om den går diesel eller batteri, , passer for alle enn det årlige fesjået på Seljord spør de seg.

Publisert Sist oppdatert

På Dyrsku’n viser Hybeko Faresin 6.26 Full Electric, men hovedbudskapet er mulighetene teleskoptruckene har i landbruket. Faresin-maskinene kan konfigureres etter bruksområde, blant annet med ulike motor- og transmisjonsløsninger. Det finnes også lavere utførelser for arbeid i fjøs, driftsbygninger og andre steder med begrenset høyde.

Én maskin – mange oppgaver

Hybeko trekker særlig fram muligheten til å bruke teleskoptrucken til forskjellige arbeidsoppgaver gjennom hele året. Blant aktuelle redskaper for landbruket er pallegaffel, skuffe, siloklo, rundballspyd og -klype, tømmerklype, storsekkløfter og brøyteskjær.

Maskinene kan også utstyres med blant annet hydraulikk bak og hydraulisk høydejustering av hengerfestet.

Med Faresin 6.26 Full Electric på standen viser Hybeko den elektriske delen av sortimentet, men på Dyrsku’n ønsker selskapet først og fremst å vise hvilke muligheter Faresin kan tilby norske gårdbrukere.

Powered by Labrador CMS