Introduserer nytt sortiment bergingsutstyr
Lilleseth Kjetting vil styrke sin posisjon innen løft- og sikringsutstyr ved å introdusere et nytt sortiment av bergingsutstyr.
– Etter stor etterspørsel fra bergingssektoren og anleggskjøring har vi foran denne sesongen utviklet et nøye utvalgt sortiment bestående av bergingsstropper, vinsjevaier, fat løftere og slepekjetting, forteller markedssjef Stine Lilleseth.
Krevende oppdrag
Bergingsstropper som er forsterket i begge ender og utstyrt med sikkerhetsmerking på midten finnes nå i ulike farger og tåler belastninger fra 12 til 48 tonn. Lilleseth tilbyr også vinsjevaier med 10 millimeters tykkelse, konstruert med 6x36 stålkjerne for ekstra styrke og holdbarhet. Slepekjetting, utviklet for trygg og effektiv berging i anlegg og veioperasjoner tilbys også.
– Med dette utvalget ønsker vi å møte behovene til bergingsbransjen og anleggssektoren med robuste og sikre løsninger, legger Lilleseth til.