AT.JOBBER | Stillingsmarked

TRANSPORT 2026: Her er et oversiktsbilde fra Transport i 2023, forrige gang Nova Spektrum og NLF arrangerte denne utstillingen.

Messen Transport tilbake i 2026

TRANSPORT: I april neste år samles bransjen til et nytt «Transport» i messehallene i Lillestrøm.

Publisert Sist oppdatert

Arrangørene Nova Spektrum og Norges Lastebileier-forbund (NLF) melder at de da trommer sammen for en ny utgave av transportfesten, og datoene blir 23.-25 april 2026.

De skriver videre at dette er det største arrangementet av sitt slag i bransjen. På forrige Transport som ble arrangerte i 2023, kom det 14.027 besøkende for faglig påfyll, inspirasjon og nye kontakter. Og sikkert mye moro av annet slag også.

Da var det 257 utstillere på plass, og all tilgjengelig plass i messehallene i Lillestrøm måtte tas i bruk. I tillegg ble store deler av uteområdet tatt i bruk for at så mange utstillere som mulig skulle få vist sine produkter.

PALFINGER: Kran-leverandøren var på plass ute sist, og kunne virkelig boltre seg i rekkevidde med sine kraner.
Powered by Labrador CMS