
Ntex viser muskler
Ntex Logistics styrker posisjonen innen cross-docking, 3PL og spedisjon etter oppkjøpet av RPG Logistics nylig.
Denne artikkelen ble publisert for over 10 år siden.
RPG opererer tre terminaler i Göteborgs Hamn på totalt 23.000 m2 og én i Sundsvall. Selskapet omsetter for ca. 200 millioner kroner årlig og har drøye 100 ansatte.
- Vi styrker posisjonen betraktelig med dette kjøpet, forteller Managing Director Andreas Hoel Nicolic i Ntex Norge til AT.no.
Spesialist
Ntex (Nordic Trailer Express) er et svensk transport- og spedisjonsselskap, spesialisert på Storbritannia, Baltikum, Norge og det europeiske kontinent, sjø- og flyfrakter globalt samt ulike typer spesialtransporter.
Selskapet har en moderne transportflåte med blant annet over 500 egne semitrailere og et stort nettverk av frittstående lastebilselskaper.
På Vinterbro
Ntex AS i Norge ledes av Andreas Hoel Nicolic med base på Vinterbro utenfor Oslo. Nicolic kom fra stillingen som General Manager i Agility AS, da han overtok ledelsen i Ntex i mars 2012. Nicolic har også hatt sentrale roller i Ca rgo Care Logistics AS, Bring Logistics og EuroDynamic AS.
STILLING LEDIG:
-
Prosjektleder
MURIBØ AS
-
Servicetekniker hogstmaskiner
Anlegg og Miljøservice AS
-
Mekaniker - Uteservice Østlandet
Pon Equipment AS
-
Prosjektmekaniker 14/14 turnus
Pon Equipment AS
-
Mekaniker - Uteservice Nordmøre
Pon Equipment AS
-
Sjåfør
Skude Transport & Spedisjon AS
-
Mekaniker
Norsk Scania AS Hamar
-
Grunnarbeider
R Utemiljø AS
-
Prosjektleder
Nettpartner AS
-
Anleggsleder/Prosjektleder
Skagstind Bygg AS