
Relekta solgt
Svensk børsnotert selskap overtar Relekta-Gruppen.
Denne artikkelen ble publisert for over 10 år siden.
Relekta-Gruppen med selskapene Relekta AS, Norsk Industriolje AS og Relekta Service AS ble den 23. april solgt til det svenske selskapet Indutrade AB.
- For Relekta var Indutrade et naturlig valg da de er langsiktige og har som forretningsfilosofi å videreutvikle eksisterende suksesskonsepter. Vi ser frem til å vokse ytterligere og ta nye markedsandeler i Norge og resten av Norden i samarbeid med Indutrade og deres nettverk av bedrifter, sier daglig leder og gründer Rune Arnhoff.
- Kjøpet av Relekta gjør at vi forsterker vår posisjon på bygge-, reparasjons- og vedlikeholdsmarkedet, sier Johnny Alvarsson, VD hos Indutrade.
Relekta-Gruppen er en aktør innen reparasjons- og vedlikeholdsprodukter, og representerer kjente internasjonale produsenter og varemerker.
STILLING LEDIG:
-
Teknisk spesialist
Volvo Maskin AS
-
Anleggsrørlegger Ny Lufthavn Bodø
Peab Anlegg
-
Grunnarbeidere
Hæhre Entreprenør AS
-
ADK Rørlegger
Hæhre Entreprenør AS
-
Anleggsleder/prosjektleder
Ottar Bergersen & Sønner AS
-
Selger: Ettermarked, Reservedeler og Utstyr.
Fredheim Maskin AS
-
Mekaniker Verksted & Reisende
Fredheim Maskin AS
-
Automasjonstekniker
Fredheim Maskin AS
-
Bulkoperatør
AUSTIN NORGE AS