AT.JOBBER | Stillingsmarked

BIOSKAP: Rich. Steen-selger Morten Rognås henter frem et eksempel på renovasjonsbil med Joab bioskap bak.

Dette er trenden nå

Publisert

Dette sier selger Morten Rognås i Rich. Steen som leverer Joab i markedet. Bioskapet er montert mellom den bakre beholderen og førerhytta på lastebilen, og er typisk en beholder med volum på 4-6 m3. Det er ikke komprimering i denne beholderen.

KRANMANN: Sveinung Leine tar seg av salget av HMF-kraner for Rich. Steen.

- Det er mer fokus på å hente adskilt avfall, og det er nok årsaken til økningen. Eksempelet på dette bildet er at man har to kamre bak på 15 m3 totalt, og seks kubikk foran i bioskapet, sier Rognås.

En annen nyhet av året for Rich. Steen er at selskapet er blitt forhandler for HMF-kraner fra Kristiansand til Sognefjorden, samt nord i region Midt og opp mot Narvik. Sveinung Leine som tidligere har jobbet for Rich. Steen, er hentet tilbake for å ta seg av denne satsingen.

Kran i seg selv er ikke nytt for Rich. Steen. Selskapet har et anerkjent kranverksted ved avdelingen i Oslo der de tar service på alle merkene, men nå har de altså også et salgsledd i deler av Norge.

Powered by Labrador CMS