AT.JOBBER | Stillingsmarked

TILLEGG: – Disse Rammer pigghammerne skal leveres direkte til Sørby Utleie når vi kommer hjem, men heldigvis fikk vi dem med til Dyrskun, sier Per Olav Fredheim. Bak er el-traktoren.

Fredheim på nye veier

Publisert

Både på Dyrskun i Seljord, og på Våler-utstilling helgen før, fikk pigghammere fra Rammer og en elektrisk Keestrack traktor god plass og oppmerksomhet.

- En time før avreisen med utstyret hit til Seljord, solgte vi faktisk fire 1655E og 999E Rammer slaghammere til Sørby Utleie. De skal leveres umiddelbart etter at vi er ferdig her i Seljord. Heldigvis fikk vi dem med hit, for her møter vi et bredt sammensatt publikum, sier Per Olav Fredheim.

Også når det gjelder Keestrack-traktoren peker han på de har mottatt stor interesse for modellen som var på Våler og ble også vist i Seljord.

- Traktoren er kompakt bygd, har el-drift og oppmerksomheten kommer både fra kommunale etater, firma som driver med vedlikeholdsarbeider og fra entreprenører. Selvfølgelig også fra gårdbrukere som er godt representer på Dyrskun. Dette blir spennende, legger han til.

Powered by Labrador CMS