Lars Gulbrandsen.

Gulbrandsen til Amberg Norge

Amberg Norge AS har ansatt Lars Gulbrandsen som salgsansvarlig for Norden innen salg av geodetiske produkter og tjenester.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen ble publisert for over 5 år siden.

Lars Gulbrandsen har bakgrunn som landmåler i både privat og offentlig sektor.

Gulbrandsen har mer enn 30 års erfaring i bransjen og har arbeidet med et vidt spekter av tjenester og produkter innen faget. Han har arbeidet med alt fra eiendomsoppmåling, oppmåling av olje- og gassinstallasjoner, salg av geodimeter, totalstasjoner og GPS-utstyr i det norske markedet, salg av Leica Geosystems produkter som totalstasjoner, GNSS og 3D-laserskannere. De sju siste årene i Leica Geosystems, var han ansvarlig for Leicas HDS-satsning, med 3D-laser skannere og programvare i det norske markedet.

Gulbrandsen kommer fra stillingen som salgsansvarlig i Exact Geo Survey i Norge. 

Lars ser nå frem til å fokusere på Ambergs systemer for oppmåling og dokumentasjon innen det nordiske jernbane- og tunnelmarkedet.

- Jeg er imponert over løsningene som Amberg har utviklet, sier han.

Hans hovedoppgaver vil være å markedsføre Ambergs produktportefølje i det nordiske markedet samt lede Amberg Norges geodesiavdeling.

STILLING LEDIG:
Powered by Labrador CMS