
Viser nye Sandvik-rigger
Sandvik Constructions inviterer til kundedager og har med seg spennende nyheter.
Denne artikkelen ble publisert for over 5 år siden.
11. og 12. mai inviterer Sandvik til kundedager ved hovedkontoret på Lahaugmoen i Skedsmo kommune på Romerike.
- Vi vil presentere ett utvalg av våre maskiner, ettermarkedsprodukter og service. Av nyheter kan vi nevne vår helt nye Commando DC130Ri og vår DT922i tunnelrigg, forteller salgsdirektør Svein Ove Espeland.
Begge dagene kan du få presentasjoner om våre siste produktnyheter mer i detaljer av Sandviks produktspesialister som er på plass.
DT922i er en helautomatisk elektrohydraulisk tunnelrigg med en helt ny leddet bærer. DT922i er utviklet for utboring av tverrsnitt på inntil 125m², inkludert salveboring, boring av boltehull og langhullsboring.
- Hvis du trenger en tunnelrigg som kan brukes til all slags tunneldriving, er det denne du skal ha, sier Tommi Salo, Product Line Manager Tunneling, Sandvik Construction.
Tid:
11 mai, 2016. Kl 12.00 –18.00
12 mai, 2016. Kl 09.00 –16.00
Samme program begge dagene.
Sted:
Sandvik Norge AS
Sanitetsveien 1
2013 Skjetten (Lahaugmoen)
STILLING LEDIG:
-
Produktspesialist
Wirtgen Norway AS
-
Formann
Anlegg Øst Entreprenør
-
Anleggsleder
Isachsen Anlegg AS
-
Stikningsingeniør
Isachsen Anlegg AS
-
Grunnarbeider
Isachsen Anlegg AS
-
Maskinfører
Isachsen Anlegg AS
-
ADK-rørlegger / Anleggsrørlegger
Isachsen Anlegg AS
-
Maskinførere, Anleggsgartner, Grunnarbeider
Tertnes Entreprenør AS
-
Kvalitet og bærekraftsleder
Bjelland AS
-
Anleggsleder/prosjektleder
Ottar Bergersen & Sønner AS